Jak bydlí křečci

Bydlíme v třicetimetrové garsonce, já, přítel, dva psi, kocour, dvě želvy a 12 hlodavců. Občas je to o ústa, ale dá se to :)

Cedulky na klecích obsahují jméno křečka, datum narození, pohlaví a genotyp. Je to báječná věc, jelikož všechny informace ohledně váhy, krytí a porodů mohu strkat k cedulce a všechny informace jsou tam, kde mají být (už žádné hledání bloků po celém bytě). Tento postup jsem okopírovala od Akademie věd ČR, kde má každý box s myšma svou kartu.

 

Základním pilířem jsou dva regály ALBERT původem z Ikei. V levém regálu je pouze jedna klec, kterou momentálně obývá Agrafena s její dcerou z vrhu H. V pravém regálu jsou ubikace 4 - v SAMLA boxu bydlí Fjodor, v kleci pod ním Galina, níže je Gessi a nejníže v T boxu bydlí Ebola.

 

Na vyvýšeném místě u skříní bydlí v teráriu Hrihorij zvaný Hudini, který ze všeho jiného, krom této ubikace, je schopen v rekordním čase utéct.

 

Přesouváme se do kuchyně, kde bydlí druhá část hlodavců. Ve spodní ELOXce žijou potkanice Rasputinová a Brežněvová, spolu s křečicí Erteplí (ne, nemám to srdce je rozdělit, bydlí spolu z vlastní vůle a stěhování proběhlo za mými zády). Nad nimi je klec s Jegorem a na něm bydlí Blitz ve ferplastu.

 

Zbylí dva křečci, Gouda Fjodorovna a Hysterka, jsou majetkem mé maminky, takže bydlí u ní v bytě.